O nas

Jesteśmy polskim producentem maszyn laboratoryjnych oraz maszyn i instalacji produkcyjnych. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji maszyn, urządzeń i narzędzi stanowiących wyposażenie laboratoriów przemysłowych oraz Działów Technologicznych i Działów Jakości.

Wieloletnia współpraca z Laboratoriami i działami Rozwoju w firmach Przemysłowych oraz Uczelniami i Instytutami Naukowymi pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie w zakresie projektowania i budowy maszyn laboratoryjnych. Zatrudniamy inżynierów i techników znających życie w laboratorium oraz tajniki badania gotowych wyrobów i surowców. Doświadczenie i ambicja sprawiają że podejmujemy się tworzenia nawet najbardziej wyszukanych i precyzyjnych maszyn. Najwyższej jakości zaplecze komputerowe i maszynowe umacnia nas w działaniu.

Doświadczenie w wielu dziedzinach technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, współpraca Działu Konstrukcyjnego, Elektroniki i programowania, daje silne podstawy do tego by podejmować się automatyzacji i robotyzacji procesów wielu dziedzin przemysłu. Indywidualnie traktujemy każdego z klientów i każde z powierzonych zleceń. Pozwala to nam tworzyć unikalne, szyte na miarę i potrzeby użytkownika rozwiązania. Nie raz zdarzyło się nam zaskoczyć inwestora pomysłowością i ciekawymi rozwiązaniami.

15 lat budowy maszyn i linii pozwoliło nam zebrać wiedzę, doświadczenie i zespół ludzki złożony z konstruktorów, elektryków i automatyków, technologów, a także mechaników i ślusarzy. W ciągu ostatnich lat pracowaliśmy w wielu zespołach ludzkich i podejmowaliśmy się pracy w wielu projektach. Ponad 110 zrealizowanych przedsięwzięć daje nam ładunek energii by podjąć się pracy przy kolejnych.

Budowa maszyn i urządzeń to połowa naszej firmy. Druga połówka firmy to zespół, którego filarem jest grupa osób związanych z produkcją i przetwórstwem materiałów od tak zwanego „zawsze”. Lata przepracowane w firmach produkcyjnych na różnych szczeblach schematu organizacyjnego dają dobrą bazę do organizacji produkcji nawet skomplikowanych i innowacyjnych  wyrobów tworzywowych. W slangu biurowym nasz Dział Produkcyjny nazywamy także „WDRAŻALNIA”.

Bądźmy w kontakcie

Odezwij się do nas